Datum akce: 
Čtvrtek, Říjen 26, 2017 - 14:30 - 16:30

Pronájem Machů.

Datum akce: 
Pátek, Září 8, 2017 - 16:00 - 21:30

Finále tandemů:

16:00 - Camo 1 - Vašička,Cibulka - Majc team - Majc,Goldbach

16:45 - Hopa 2 - Holečková,Gromská - Espa 2 - Králíková,Jonášková

17:30 - Espa 3 - Králíková,Raková - Hopa 1 - Holečková,Zvonková

18:15 - Papírci - Papírek,Papírková - Ptáček team B - Milan,Miloš

19:00 - Ptáček team A - Aleš,Staňa - Korýš team D - Kabela ,Jadavan

19:45 - Papírek team - Papírek,Cibulka - Ptáček team D - Milan,Staňa

20:30 - Korýš team - Rak,Gajda - Ptáček team C - Aleš,Miloš

21:15 - Korýš team - Rak,Kabela - Camo 2 - Chovančík,Fojtík

Datum akce: 
Čtvrtek, Září 7, 2017 - 16:00 - 21:30

Turnaj tandemů:

16:00 hod.

16:45 hod. - Prometal B

17:30 hod.- Kokr team 1

18:15 hod.

19:00 hod.

19:45 hod.- Tulpa team

20:30 hod.

Datum akce: 
Středa, Září 6, 2017 - 16:00 - 21:30

Turnaj tandemů:

16:00 hod.- Hopa Holečková,Zvonková- 374

16:45 hod. - Prometal A Belžík,Urbánek - 281

17:30 hod.- Správce team - Cibulka,Raková - 333 - Espa 2 Králíková,Jonášková - 370

18:15 hod.- Espa 3 Raková,Králíková - 330 - Papírek team Papírek,Cibulka - 401

19:00 hod.- Tradix 1 Szocs,Kubas - 354 - Šimčík team Šimčík,Šimčíková - 338

19:45 hod.- Tradix 2 Szocs,Kubas - 332 - Kokr team Kramářová,Mikšíková - 283

20:30 hod.

Datum akce: 
Úterý, Září 5, 2017 - 16:00 - 21:30

Turnaj tandemů:

16:00 hod.-Hopa - Holečková, Zvonková - 347

16:45 hod.- Maic team Majc,Goldbach- 413 - Ekofiltr Šimčíková,Papírková - 286

17:30 hod.- Papírci Papírková,Papírek - 370 - Marcela team Kramářová,Petráš ml. - 319

18:15 hod.- Ptáček team A Aleš,Staňa - 384 - Ptáček team B Milan,Miloš - 384

19:00 hod.- Ptáček team C Aleš,Miloš 395 - Ptáček team D Milan,Staňa - 374

19:45 hod.- Kokr team Kramářová,Štěpančíková - 254

20:30 hod.

Datum akce: 
Pondělí, Září 4, 2017 - 16:00 - 21:30

Turnaj tandemů:

16:00 hod.

16:45 hod.

17:30 hod.- Kulepa 1 Petráš ml.,Petráš st. - 335 - Kulepa 2 Stejskal,Peléšek 344

18:15 hod.- Kulepa 3 Peléšek,petráš ml. - 375 - Kulepa 4 Petráš st.,Stejskal - 371

19:00 hod.- Korýš team 1 Korýš,Kabela - 454 - Camo 1 Vašička st.,Cibulka - 399

19:45 hod.- Korýš team 2 Gajda,Korýš - 434 - Korýš team 4 Jadavan,Kabela - 403

20:30 hod.- Korýš team 3 Korýš,Jadavan 418 - Camo 2 Chovančík,Fojtík - 375

21:15 hod.- Camo 1 Fojtík,Chovančík - 411

22:00 hod.- Camo 3 Fojtík,Cibulka - 374

Datum akce: 
Neděle, Červen 25, 2017 - 09:00 - 11:00

Schůze výboru a členů KK Slavičín.

Datum akce: 
Neděle, Červenec 2, 2017 - 18:00 - 19:00

Pronájem Kokr team.

Datum akce: 
Pátek, Prosinec 29, 2017 - 18:00 - 23:45

Pronájem Kabela.

Datum akce: 
Neděle, Duben 30, 2017 - 17:00 - 20:00

Stavění máje u kuželny.

Kalendář akcí - rezervace
M T W T F S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
Add to calendar
Nejbližší akce
Kdo je online
Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.
Přihlášení